Marko Perković Thompson ponovno se oglasio na društvenim mrežama, reagirajući na odluku zagrebačkog gradonačelnika Tomislava Tomaševića da mu ne dopusti održavanje koncerta 28. prosinca u Areni Zagreb.
“Danas prijepodne zagrebački gradonačelnik je potvrdio svoju odluku da mi ne dopušta održavanje koncerta 28. prosinca u zagrebačkoj Areni. Naglasio je da je to isključivo njegova odluka. Ta njegova odluka bez ikakvog razumnog pravno utemeljenog objašnjenja je u maniri šerifa s divljeg zapada. Zapravo, ovdje se radi o napadu na pravni poredak RH od strane gradonačelnika Zagreba jer ne poštuje odluke hrvatskih sudova”, poručio je Thompson.
U nastavku je naglasio ulogu braniteljske populacije:
“Hrvatski veterani, a među njima i ja, borili su se za pravnu, neovisnu RH i na svaki napad na njen pravni poredak će znati odgovoriti.”
Pozvao je gradonačelnika na “razum i smirivanje tenzija”, ali dodao kako je spreman na daljnje korake ako do toga ne dođe.
“U protivnom ćemo povući puno radikalnije poteze koji mu se neće svidjeti”, zaključio je pjevač.
Obavijest i poziv na konferenciju za medije menadžmenta Marka Perkovića Thompsona
Poštovani,
pozivamo vas na konferenciju za medije menadžmenta Marka Perkovića Thompsona, koja će se održati u srijedu, 26. studenoga 2025. u 12:30 sati u hotelu Zonar Zagreb, Trg Krešimira Ćosića 9., konferencijska dvorana „Motion“.
Na konferenciji će se menadžment osvrnuti na aktualne teme vezane uz rad i daljnje profesionalne aktivnosti Marka Perkovića Thompsona, a predstavnici medija imat će mogućnost postavljanja pitanja.
Ljubazno molimo da o ovom pozivu obavijestite i kolege iz vaše redakcije.
Menadžment Marka Perkovića Thompsona



