Gradonačelnik Imotskog Luka Kolovrat uputio je božićnu čestitku građanima Imotskog povodom blagdana Božića.
„Drage Imoćanke i Imoćani, sretan i blagoslovljen Božić vama i vašim obiteljima. Neka radost rođenja našega Spasitelja ispuni vaše domove mirom, ljubavlju i nadom. U ovim svetim danima prisjetimo se pravoga smisla Božića – Kristova svjetla koje obasjava naše obitelji i svima daje snagu. Čuvajmo tradiciju i vjeru koja je stoljećima snažno utkana u život imotskoga čovjeka. Osjetimo blizinu Boga koji je radi nas postao čovjekom i neka nas to svjetlo vodi prema zajedništvu, dobroti i ljubavi. Sretan Božić“.



