Mladić Josip Rašić iz Imotskog, čija je snimka na kojoj pjeva ‘Moj dida i ja’ dok leži priključen na infuziju obišla društvene mreže, kaže da su emocije bile jače od svega, piše Direktno.hr
Tijekom koncerta Marka Perkovića Thompsona na zagrebačkom Hipodromu zdravstvene službe zbrinule su 1179 osoba. Među njima je i Josip Rašić iz Imotskog, mladić koji je postao viralan kada je Facebook grupa “Imocki Crnjaci 2.0” podijelila video na kojem Josip, spojen na infuziju na bolničkom krevetu, iz petnih žila pjeva pjesmu “Moj dida i ja”, ne propuštajući niti jedan stih, zajedno s pola milijuna ljudi. Portal Direktno pronašao je mladića na društvenim mrežama.
“Bio sam na koncertu. Emocije su me preplavile na pjesmu ‘Gospin dom’. Tu me sastavilo. Došla je hitna, izvadila mi je krv. Bio sam čist, napuhao sam 0,0. Mislili su da imam moždani udar i odveli me na žurni CT u bolnicu. Držali su me tamo skoro pet sati. Nije mi zapravo bilo ništa, nije bilo ni alkohola ni drugih opojnih sredstava. Čudili su se, a ja sam ih pitao: ‘Zar ja trebam išta uzimati za Thompsonov koncert za koji živim?’ Od sriće sam se izvalio, ništa drugo”, rekao nam je Josip iz Imotskog kojem cijeli dan zvoni telefon, nakon što se snimka proširila.



