Nogometaši NK Imotski danas nastavljaju svoj nastup u Kupu Nogometni savez Županije splitsko-dalmatinske, gdje ih u osmini finala očekuje gostovanje kod NK Uskok.
Susret će se igrati na stadionu „Iza grada“ u Klis s početkom u 15 sati.

Nogometaši NK Imotski danas nastavljaju svoj nastup u Kupu Nogometni savez Županije splitsko-dalmatinske, gdje ih u osmini finala očekuje gostovanje kod NK Uskok.
Susret će se igrati na stadionu „Iza grada“ u Klis s početkom u 15 sati.