Članovi Taekwondo kluba Imotski ostvarili su odlične rezultate na Europskom klupskom prvenstvu u Sarajevu, jednom od najvećih taekwondo natjecanja u Europi. Tijekom tri dana natjecanja nastupilo je gotovo 2000 sportaša iz 58 zemalja i 480 klubova.
Najveći uspjeh ostvarila je Katarina Prka, koja je osvojila zlatnu medalju i naslov europske klupske prvakinje. Do zlata je stigla nakon četiri pobjede, svladavši tri predstavnice Turske te jednu natjecateljicu iz Ukrajine.
Ovim rezultatom Taekwondo klub Imotski nastavio je niz osvajanja medalja na Europskom klupskom prvenstvu. Nakon srebra Ivone Jerković2024. godine te zlata Ivone Jerković i srebra Natali Radić 2025. godine, imotski klub treću godinu zaredom osvaja odličje na ovom prestižnom natjecanju, potvrđujući kontinuitet kvalitetnog rada i međunarodnih uspjeha.
Vrlo dobar nastup imala je i Nina Božinović, koja je nakon nedavnog srebra na Grand Prix turniru u Sofiji ponovno pokazala kvalitetu. Ostvarila je dvije pobjede, a zaustavljena je u borbi za medalju nakon neizvjesnog i izjednačenog meča.
Marta Gadžo upisala je pobjedu u prvom kolu, dok je u sljedećem nastupu poražena od predstavnice Španjolske, koja je kasnije osvojila naslov prvakinje.
Drugog dana natjecanja nastupili su juniori, a jedinu pobjedu za imotski klub ostvario je Miro Kraljević protiv predstavnika Poljske. U sljedećoj borbi zaustavio ga je predstavnik Bugarske.
Trećeg dana natjecanja nastupila je i seniorka Natali Tadić. Nakon pobjede protiv predstavnice Švedske, u drugom kolu odmjerila je snage s natjecateljicom iz Portugala. Natali je tijekom većeg dijela borbe bila uvjerljivo bolja protivnica i kontrolirala tijek meča, no ovoga puta pobjednika je odlučila elektronska oprema te je natjecanje završila u drugom kolu.
Još jedno europsko zlato i niz kvalitetnih nastupa potvrda su kontinuiteta rada Taekwondo kluba Imotski, koji već treću godinu zaredom osvaja medalje na Europskom klupskom prvenstvu i uspješno predstavlja Imotski na najvećim međunarodnim natjecanjima



