Kako doznajemo od čitatelja našeg portala, jedan građanin Imotskog danas je privremeno blokirao ulicu Kralja Tomislava na izlazu iz grada. Razlog njegovog čina bio je, kako tvrdi, problem s prokišnjavanjem vode u njegovu kuću uzrokovan radovima na aglomeraciji.
Nezadovoljni građanin zaustavio je svoje vozilo nasred ceste, zbog čega se na izlazu iz grada stvorila velika gužva. Prema riječima svjedoka, čekalo se i do pola sata, sve dok vozač naposljetku nije uklonio automobil i oslobodio prometnicu.



