Radovi na imotskoj tržnici bit će dovršeni do kraja ove godine. Nakon što je Vlada Republike Hrvatske osigurala dio sredstava za završetak radova, isto je učinila i Splitsko-dalmatinska županija. Zahvaljujemo im na prepoznavanju važnosti ovog projekta za građane Imotskoga, poručio je gradonačelnik Luka Kolovrat.
Imotski OPG-ovci i trgovci dobit će primjeren prostor za prodaju i plasman svojih proizvoda, a brojne udruge nove prostorije unutar tržnice.
Na platou tržnice uređuje se prostor za održavanje kulturnih i zabavnih manifestacija.
U centru grada uskoro će biti dostupan novi, višenamjenski prostor, a moderno uređena tržnica dodatno će uljepšati izgled grada, poručio je Kolovrat.



